Forum o rozwoju międzynarodowej współpracy z Rosją

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Forum Współpracy Biznesowej odbędzie się 24 maja 2013 roku w Olsztynie, podczas Dni Obwodu Kaliningradzkiego na Warmii i Mazurach.

Podczas bezpłatnych branżowych rozmów będzie możliwość zaprezentowania swoich ofert oraz zapoznania się z ofertami partnerów rosyjskich. W przedsięwzięciu mogą wziąć udział przedsiębiorcy zajmujący się na co dzień infrastrukturą transportową, budownictwem (w kontekście zbliżających się piłkarskich mistrzostw świata w 2018 roku) oraz branżą rolno-spożywczej i turystycznej. Mile widziani są ponadto przedstawiciele stref ekonomicznych i przemysłowych oraz parków technologicznych.
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja 2013 roku (kontakt z Magdaleną Pętlak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 089 535 67 83). Wydarzenie odbędzie się w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji, przy ul. Jagiellońskiej 91A w Olsztynie.
 
Organizatorem spotkania jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Ministerstwo Ekonomii Obwodu Kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339