Szkolenie "ZAKŁADANIE I ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM SPOŁECZNYM,CZYLI FIRMA SPOŁECZNA W PRAKTYCE "

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Bartoszycach zaprasza na szkolenie ZAKŁADANIE I ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM SPOŁECZNYM, CZYLI FIRMA SPOŁECZNA W PRAKTYCE

„Zakładanie i zarządzanie przedsiębiorstwem społecznym, czyli firma społeczna w praktyce ” to temat szkolenia poprowadzi je Krzysztof Leończuk, Coach, Animator w OWOP, specjalista w tej dziedzinie. Na szkolenie zapraszamy w dniach 25 - 26 maja, 2013r

Zespół Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Bartoszycach zaprasza na kolejne organizowane szkolenie.

Zastanawiasz się:

  • co powinieneś zrobić by stworzyć nowy podmiot ekonomii społecznej?
  • chcesz wiedzieć, co gdzie i jak w temacie zarządzania?
  • a może interesuje Cię, w jaki sposób należy planować efektywny rozwój takich podmiotów oraz jak pozyskiwać środki finansowe na działalność społeczną?

Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedź podczas dwudniowego (weekendowego) szkolenia w Bartoszyckim Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej.

Tematyka, jaka zostanie poruszona podczas szkolenia to:

  • wstęp do ekonomii społecznej,
  • działalność odpłatna statutowa i działalność gospodarcza w NGO i innych podmiotach ES (spółdzielnie socjalne),
  • planowanie profilu działalności,
  • etapy zakładania działalności i źródła finansowania,
  • zarządzanie - procedury organizacyjno-administracyjne tworzenia i prowadzenia PS,
  • prezentacja dobrych praktyk funkcjonujących podmiotów społecznych,

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych osoby bezrobotne w tym zagrożone wykluczeniem społecznym, a także osoby fizyczne planujące założyć działalność w sektorze ES z terenu powiatu bartoszyckiego.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jedna organizacja może zgłosić maksymalnie trzy osoby do udziału w szkoleniu. Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione indywidualnie.

Organizator zapewnia wyżywienie podczas szkolenia (obiad i przerwa kawowa). Dojazd na miejsce szkolenia odbywa się na koszt własny. Organizator nie zapewnia noclegu. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 maja 2013 pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź w siedzibie Inkubatora przy ul. Limanowskiego 14 w Bartoszycach.

W razie pytań wszelkich informacji udziela Anna Kuzyk pod numerem tel. 897623670 albo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Warunki ukończenia szkolenia jest zachowanie minimum 80% obecności na zajęciach.

 

Materiały do pobrania:

Program szkolenia

Formularz zgłoszeniowy


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339