Wydrukuj tę stronę

Ogromny sukces Galińskich zawodów! – Relacja z zawodów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę 10 lutego 2013 w Galinach odbyły się pierwsze zawody w biegach przełajowych i biegach narciarskich o puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. W zawodach wzięło udział ponad 30 biegaczy, którzy przybyli do Pałacu i Folwarku Galiny z całymi rodzinami. 

Duża frekwencja zapewniła niesamowity klimat towarzyszący rywalizacji. Z powodu niewystarczającej ilości śniegu zawody odbyły się jedynie w biegach przełajowych dla chętnych odbyła się również runda honorowa na biegówkach. Na trening przybyli między innymi lekkoatleci MDK UKS Jedynka, przyjechali też kolarze MDK UKS Przyjaźń oraz biegacze z Bartoszyc, Bisztynka, Lidzbarka Warmińskiego i Kętrzyna. Pierwsza metę minęła Karolina Greber, a wśród chłopców triumfował Łukasz Złotucha. Biegom towarzyszyły również liczne atrakcje przejażdżki bryczką i spotkanie z Panią Zimą dla najmłodszych oraz ognisko i wspólne biesiadowanie. Główni organizatorzy Pałac i Folwark Galiny i UM Bartoszyce zapowiadają, że impreza będzie powtarzana się cyklicznie!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany niedziela, 17 luty 2013 21:19