Wciąż trwają poszukują zaginionej Karoliny Porucznik

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Lidzbarscy policjanci poszukują zaginionej 17-latki. Karolina Porucznik wyszła około godziny 2.00 w sobotę z lokalu i do tej pory nie wróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z rodziną. 17-letnia mieszkanka Lidzbarka Warmińskiego, w sobotę 2 lutego br. około godziny 2.00 wyszła z imprezy urodzinowej i do tej pory nie wróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziana była w okolicy szpitala miejskiego w Lidzbarku Warmińskim. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniu zaginionej.

Dziewczyna ma 168 cm wzrostu, jest szczupła, ma ciemne włosy i brązowe oczy. W dniu zaginięcia była ubrana w czarny kożuszek z białym podbiciem i czarnym kapturem, w krótką czarną sukienkę z krótkim rękawem, a na nogach miała długie, ciemne zamszowe buty.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt osobisty z oficerem dyżurnym najbliższej jednostki Policji lub telefoniczny pod nr 997.
Informacja KPP


Dziewczyna nie została jeszcze odnaleziona:
— Informacja o znalezieniu ciała zaginionej na rzece przy ul.Dantyszka jest nieprawdziwa. Sprawdziliśmy to o godz.14.15 i nic nie znaleźliśmy — relacjonuje st.kpt. Marek Pasławski rzecznik KP PSP w Lidzbarku Warmińskim. — Na dzień dzisiejszy poszukiwania zostały zakończone.

http://lidzbarkwarminski.wm.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 luty 2013 20:28