21 Finał WOŚP w Bisztynku i Sątopach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Kwesta uliczna i licytacja to jedyne przedsięwzięcia sztabu WOŚP w Bisztynku podczas XXI Finału Orkiestry. Kwesta potrwa jeszcze do godziny 18:00 a później zostaną podliczone pieniądze ze zbiórki. Z licytacji gadżetów Orkiestrowych uzyskano w tym roku 445 złotych. Pieniądze na ulicach Bisztynka zbierało 18. roześmianych młodych wolontariuszy. W Sątopach była ich czwórka. Równie kolorowych i uśmiechniętych. Mieszkańcy obu miejscowości nie szczędzili grosza i często zatrzymywali się przy wolontariuszach aby wrzucić do puszek choć drobne pieniądze.
O godz. 15:00 w siedzibie sztabu, czyli w budynku Centrum Informacji Turystycznej, gdzie obecnie mieści się Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku, dokończono licytację gadżetów orkiestrowych. Wcześniej "podbito" ceny niektórych gadzetów przez telefon. Uczestnicy licytacji telefonicznej przybyli dalej walczyć o wybrane przedmioty. Za najwyższą cenę sprzedano koszulkę WOŚP. Olga Blank podniosła jej cenę do 110 złotych i tej kwoty już nikt nie przebił. Łącznie, z licytacji uzyskano 445 złotych wrzuconych do specjalnej, licytacyjnej puszki WOŚP. Z licytacji przedmiotów uzyskano więcej o 30 złotych niż w roku ubiegłym. Tu możesz sprawdzić po ile sprzedano poszczególne przedmioty >>> Kwoty zebrane przez wolontariuszy podamy zaraz po podliczeniu wrzuconych do puszek pieniędzy.
 
Poniżej fotorelacja z WOŚP w Bisztynku.
 
Dodano 13.01.2013 r. - godz. 18.00
 
Do puszek WOŚP w Bisztynku wrzucono: 1752 zł, w Sątopach - 740 złotych. Razem z licytacją gadżetów daje to łączną kwotę: 2937 złotych.
Zgodnie z bisztynecką tardycją, wolontariusze kwestować będą jeszcze jutro w Bisztynku w zakładach pracy. Ostateczna kwotę podamy więc po zakończeniu tej dodatkowej zbiórki.
 
Ostateczna kwota jaką zebrali wolontariusze sztabu WOŚP w Bisztynku to:
3418 zł 8 groszy

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339