• 15 lipiec 2013
  • 10137

Drugi „Orlik” w Górowie już oficjalnie otwarty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
- Niech te nowo zbudowane boiska służą górowskiej młodzieży zgodnie z przeznaczeniem i jak najdłużej bez awarii – powiedział Marszałek naszego województwa Jacek Protas przecinając wstęgę i tym samym otwierając w nieco deszczowej scenerii w sobotę 13 lipca sportowego „Orlika” usytuowanego na zapleczu Szkoły Podstawowej nr 2 i Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim. 
 
Razem z Marszałkiem wstęgę przecinali: poseł na Sejm RP Miron Sycz, Burmistrz Górowa Ił. Jacek Kostka, Starosta powiatu Bartoszyce Wojciech Prokocki, wice ambasador ukraińskiej ambasady w Polsce Władysław Kanews’kyj, dyrektor SP 2 Mirosław Tchórz, dyrektor ZSzUJN Olga Sycz. Zaraz po otwarciu obecni przeszli na murawę „Orlika”, aby osobiście przekonać się o jego jakości. Były także strzały na bramkę, której dzielnie próbował bronić Andrzej Worobiec, sekretarz górowskiego magistratu. 
 
Wcześniej na płycie boiska zakończył się mecz piłki nożnej pomiędzy górowskimi młodzieżowymi drużynami będący ostatni z rozgrywanego od kilku tygodni turnieju. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy. 
 
Bohdan Tchórz 
 
gorowoilaweckie.pl

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 lipiec 2013 21:51