Victoria pewnie wygrywa z Polonią.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W piątkowym meczu rozpoczynającym 26 kolejkę rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej piłkarze bartoszyckiej Victorii pokonali w Lidzbarku Warmińskim miejscową Polonię 4:0 (1:0).
Bramki dla bartoszyczan zdobyli: Mazurek (dwie), Osipowicz i Szajda (karny).
Piłkarze Victorii przez całe spotkanie kontrolowali przebieg gry i pewnie wygrali kolejne spotkanie. Polonia przez cały mecz tylko raz poważnie zagroziła naszej bramce.
Już po następnym spotkaniu w Reszlu jeśli wygramy to na trzy kolejki przed końcem rozgrywek będziemy mogli cieszyć się z awansu do IV ligi.

Polonia Lidzbark Warmiński - Victoria Bartoszyce 0:4 (0:1)
Bramki: Mazurek 2 (33, 90+1), Osipowicz (52), Szajda (89-karny);

VICTORIA: Jaworski (84' Jodko) - Kadziewicz, Milczarek, Szajda, Łażewski (65' Jagielski), Pryszczepko, Lis, Żukowski Ariel (78' Kozera), Pęcak (55' Żukowski Arkadiusz), Osipowicz, Mazurek;

6 min. - na bramkę z dystansu uderza Lis jednak bramkarz łapie piłkę;
8 min. - strzał oddaje Żukowski piłka po nodze obrońcy wpada w ręce bramkarza;
12 min. - rzut rożny wybija Osipowicz piłka wpada pod nogi Pęcaka, który uderza tuż obok słupka;
14 min. - Pryszczepko podaje do Mazurka, ten mija obrońcę ale zostaje sfaulowany, za co dostaje żółtą kartkę; do wolnego podchodzi Lis jednak strzela ponad bramką;
21 min. - Szajda zagrywa do Pęcaka ten posyła piłkę w pole karne do Żukowskiego ale strzał tego ostatniego był niecelny;
25 min. - próba wrzutki piłki w nasze pole karne, jednak Jaworski pewnie interweniuje;
30 min. - obrońca gospodarzy zbyt krótko podaje piłkę swojemu bramkarzowi, którą przejmuje Osipowicz, jednak zbyt lekko uderza i bramkarz łapie piłkę;
32 min. - długa piłka do Żukowskiego ten wykłada ją Pryszczepce lecz nasz pomocnik uderza obok słupka;
33 min. - piłkę na ok. 20 metrze wywalczył Pryszczepko zagrał w pole karne prostopadle do Mazurka, który pewnym strzałem zdobywa prowadzenie;
38 min. - niebezpieczna sytuacja w naszym polu karnym, jednak strzał z ostrego kąta mija naszą bramkę;
52 min. - wychodzącego na dogodną pozycję Pęcaka fauluje zawodnik miejscowych, za co dostaje żółtą kartkę; wolnego zagrywa Szajda pod linię końcową gdzie był Żukowski, który odegrał głową piłkę na 5 metr a Osipowicz dostawił nogę i umieścił futbolówkę w siatce;
55 min. - za Pęcaka wchodzi na boisko Żukowski Arkadiusz;
56 min. - Szajda dostaje żółtą kartkę;
58 min. - strzał Osipowicza przelatuje minimalnie ponad poprzeczką;
59 min. - Kadziewicz zostaje ukarany żółtą kartką;
65 min. - za Łażewskiego wchodzi Jagielski;
78 min. - schodzący z boiska Żukowski Ariel dostaje żółtą kartkę, za niego wchodzi Kozera;
83 min. - strzał z dystansu oddaje Szajda ale bramkarz paruje piłkę na róg;
84 min. - za Jaworskiego wchodzi Jodko;
89 min. - w polu karnym zostaje przewrócony Mazurek a rzut karny pewnie wykonuje Szajda, który podwyższa wynik spotkania;
90+1 min. - Pryszczepko zagrywa prostopadle w pole karne do Mazurka, który "kładzie" bramkarza i strzela do pustej bramki ustalając wynik końcowy.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339