• 11824

Start Kozłowo - Victoria Bartoszyce 1:2.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Piłkarze bartoszyckiej Victorii w kolejnym meczu ligowym pokonali na wyjeździe Start Kozłowo 2:1.

Bramki dla Vikci strzelili: Patryk Pęcak i Kamil Szajda (karny).
Na mecz ze Startem Kozłowo Victoria pojechała bez swojego najlepszego strzelca Przemysława Mazurka. W pierwszej połowie gole nie padły choć okazje nasi zawodnicy sobie stwarzali. Blisko było w 19 minucie kiedy to po strzale z rzutu wolnego Tomasza Osipowicza piłka trafiła w słupek. Gospodarze również mieli swoją szansę ale zawodnik Startu przegrał pojedynek sam na sam z Kamilem Jaworskim. Gole padały za to w drugiej części gry. Najpierw po faulu w polu karnym na Lisie jedenastkę pewnie wykorzystał Kamil Szajda, a 13 minut później wynik podwyższył Patryk Pęcak, który wykorzystał błąd obrońcy i przy słupku umieścił piłkę w siatce. Zawodnicy z Kozłowa w 85 minucie strzelili kontaktowego gola: po faulu w szesnastce Jagielskiego zawodnik gospodarzy z jedenastu metrów pokonał naszego bramkarza. Do końca wynik już się nie zmienił (choć dogodne okazje mieli Pryszczepko i Osipowicz) i trzy punkty pojechały do Bartoszyc.
Start Kozłowo - Victoria Bartoszyce 1:2 (0:0)
Bramki: ? (85) - Szajda (61-karny), Pęcak (74);

VICTORIA: Jaworski - Kadziewicz, Szajda, Jagielski, Kozera (75' Jodko) Pryszczepko, Lis, Żukowski Ariel, Pęcak, Żukowski Arkadiusz, Osipowicz;

3 min. - Kadziewicz zagrywa piłkę na 16 metr do Osipowicza ten uderza ponad bramką;
8 min. - Żukowski uderza z dystansu na bramkę jednak bramkarz piąstkuje na róg;
10 min. - strzał Pęcaka końcami palców wybija bramkarz;
12 min. - strzał na naszą bramkę Jaworski przenosi ponad poprzeczkę;
15 min. - Żukowski zagrywa na wolne pole do Osipowicza jednak sędzia odgwizduje spalonego;
19 min. - z rzutu wolnego na bramkę uderza Osipowicz jednak piłka trafia w słupek;
26 min. - piłkę wywalczył Pryszczepko uderza na bramkę lecz ponad poprzeczką;
33 min. - zawodnik gosporarzy wychodzi sam na sam z Jaworskim jednak nasz bramkarz broni jego strzał;
39 min. - Żukowski zagrywa w pole karne do Osipowicza jednak bramkarz uprzedza naszego zawodnika;
61 min. - w polu karnym ostro faulowany jest Lis sędzia dyktuje jedenastkę, którą pewnie wykonuje Szajda;
64 min. - w pole karne wbiega Żukowski jednak jego dośrodkowanie wybija obrońca;
66 min. - Osipowicz zagrywa w pole karne do Lisa ten zbyt lekko uderza piłkę głową i bramkarz łapie futbolówkę;
71 min. - w polu karnym obrońca gospodarzy gubi piłkę przejmuje ją Żukowski podaje do Osipowicza, ten strzela przy słupku, ale bramkarz broni jego uderzenie;
74 min. - zawodnik Startu podaje w okolicy linii pola karnego wprost pod nogi Pęcaka, który ładnym strzałem po długim słupku zdobywa bramkę
75 min. - za Kozerę wchodzi Jodko;
85 min. - w polu karnym fauluje Jagielski i sędzia dyktuje rzut karny, który wykorzystuje zawodnik miejscowych;
90 min. - rzut rożny wykonuje Osipowicz piłka trafia do Pryszczepki, ten uderza na bramkę ale bramkarz instynktownie odbija ją nogami a dobitka Pęcaka mija bramkę;
90+2 min. - Osipowicz będąc sam na sam z bramkarzem uderza obok bramki.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339