• 9981

Wielkie lanie w Wielką Sobotę.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Piłkarze bartoszyckiej Victorii od mocnego uderzenia rozpoczęli wiosnę w piłkarskiej klasie okręgowej. Podopieczni Marka Rabczuka na własnym boisku rozgromili w meczu 17 kolejki zespół Mazura Pisz aż 8:0 (5:0). Bramki dla bartoszyczan strzelali: Mazurek (trzy), Lis (trzy), Kadziewicz i Pęcak.

Nasza drużyna odniosła przekonujące i spodziewane zwycięstwo nad rywalem, który broni się przed spadkiem. Już po kwadransie gry Vikcia prowadziła 5:0, a kibice zgromadzeni na stadionie zastanawiali się czy nasi piłkarze zdołają uzyskać wynik dwucyfrowy. Ich oczekiwania jednak nie spełniły się gdyż mimo wielu okazji naszym zawodnikom udało się jeszcze trzykrotnie trafić do siatki rywala.

Victoria Bartoszyce - Mazur Pisz 8:0 (5:0)
Bramki: Mazurek 3 (9, 10, 53), Lis 3 (14, 16, 47), Kadziewicz(15), Pęcak (64);

VICTORIA: Jaworski — Szajda, Milczarek (58' Krzemiński), Kadziewicz, Jagielski, Pęcak, Lis, Osipowicz, Ariel Żukowski (65' Wantusiak), Arkadiusz Żukowski (65' Kozera), Mazurek;

4 min. - wrzutka w pole karne, strzał na bramkę oddał Kadziewicz, jednak obrońca zdołał wybić piłkę poza linię końcową;
9 min. - podanie w środku boiska dostaje Mazurek mija zawodnika, biegnie w kierunku bramki i strzałem nie do obrony wyprowadza nasz zespół na prowadzenie;
10 min. - podanie od Osipowicza do boku dostaje Żukowski zagrywa w pole karne do wbiegającego Mazurka, który zdobywa drugą bramkę;
14 min. - szybka akcja Mazurka, który wbiegł w pole karne i podał do niepilnowanego Lisa, który podwyższa wynik meczu;
15 min. - rzut rożny wykonuje Osipowicz do piłki najwyżej wyskakuje Kadziewicz, po którego uderzeniu głową futbolówka odbija się od słupka i ląduje w siatce przyjezdnych;
16 min. - bokiem "urwał" się Żukowski dograł piłkę w pole karne a Lis dopełnił formalności i zdobył piątą bramkę w tym spotkaniu;
42 min. - zagranie Żukowskiego w pole karne, jednak interweniujący bramkarz przeszkodził Mazurkowi w oddaniu celnego strzału na bramkę;
44 min. - akcja gości jednak strzał z około 16 metrów był mocno nie celny;
47 min. - Pęcak włączył do akcji zagraniem do boku Żukowskiego, który kolejnym zagraniem w pole karne znalazł kolegę z drużyny Lisa, ten strzałem obok bramkarza zdobywa swoją trzecią bramkę w tym meczu;
53 min. - długie podanie od Osipowicza do Żukowskiego, który kolejny raz celnie zagrywa do wbiegającego w pole karne Mazurka a ten pewnym strzałem zdobywa swojego hattricka (podobnie jak Lis);
58 min. - za Milczarka na boisko wchodzi Krzemiński;
61 min. - podanie od Osipowicza otrzymuje Pęcak, który strzela tuż obok słupka;
64 min. - podanie dostaje Mazurek, który ściąga na siebie dwóch obrońców i podaje do niepilnowanego Pęcaka a ten bez problemu ustala wynik spotkania;
65 min. - na boisku pojawiają się Kozera i Wantusiak za braci Żukowskich;
79 min. - Szajda zagrywa długą piłkę do Lisa, ten strzela na bramkę jednak piłka trafia w słupek;
87 min. - rzut rożny wykonuje Osipowicz, duże zamieszanie jednak obrońcy gości wybijają piłkę.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany środa, 03 kwiecień 2013 21:49