• 31 styczeń 2013
  • 13784

Malownicze krajobrazy zimowych Galin sprzyjają aktywności!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ZAPRASZAMY NA AMATORSKI BIEG NARCIARSKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE 10.02.2013 godz. 11.00

Wszystkich sympatyków biegów narciarskich zapraszamy do udziału w pierwszym, otwartym biegu  na nartach biegowych o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce.

Trasa, na której zmagać się będą zawodnicy, to niezwykle urokliwy odcinek wiodący przez Szlak Trzech Stawów.

Galińska trasa biegowa jest przeznaczona dla osób o średnim poziomie zaawansowania, świetnie sprawdzą się na niej również osoby, które stawiają pierwsze kroki w dyscyplinie. Jest to regularnie ratrakowana trasa z wyraźnie założonym śladem. Niewielkie podbiegi i zjazdy, nie wymagają umiejętności typowych dla narciarzy szusujących po stokach.

Co ważne dla rodziców- przy naszej trasie biegowej będzie funkcjonować plenerowe „przedszkole” 
w którym galińska Królowa Śniegu, zabawi dzieci jeżdżąc z nimi na swoich śnieżnych saniach, budując bałwana, oprowadzając po Farmie Zwierząt Miniaturowych lub walcząc z dziećmi w wojnie na śnieżki. Istnieje, zatem możliwość pozostawienia dziecka, na czas zawodów, pod fachową opieką.

Po zawodach wszystkich zmęczonych rywalizacją zaprosimy na poczęstunek przy rozpalonym ognisku- będzie można zapomnieć o zmaganiach na trasie, odpocząć, napić się herbaty, upiec kiełbaskę. ZAPRASZAMY!

 

UM


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany piątek, 01 luty 2013 14:52