• 02 grudzień 2012
  • 7931

Chłopcy ze szkółki piłkarskiej legia -bart wygrywaja w pięknym stylu turniej piłkarski w Reszlu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

W niedzielę orlicy ( rocz. 2002) ze szkółki piłkarskiej  "LEGIA- BART" grali w Reszlu w turnieju piłkarskim w ,którym odnieśli spektakularny sukces wygrywając wszystkie mecze  i zajmując pirwsze miejsce . 
Gra naszych młodych piłkarzy bardzo podobała się kibicującym rodzicom tak naszych zawodników jak i rodziców z innych druzyn. W turnieju grały zespoły z Węgorzewa ,Korsz  i Reszla. Drużyna chłopców z naszego maiasta uwiodła  kibiców nie tylko swoją grą ale również swoimi uboiorami tak strojów 
do gry jak i dresów, które bardzo pobobały się innym zespołom. Nagrody indywidualne powędrowały też do naszych zawodników ,i tak za  nalepszego bramkarza uznano Mateusza Reszczyńskiego, królem strzelców został Michał Pietruczuk, a wyróżniającym  się zawodnikiem zotał uznany Sadowski Miłosz. Druzyna wygrała turniej w pięknym stylu otrzymując puchar a zawodnicy zostali  wyróżnieni dyplomami  i statuetkami. Wszystkich kibiców naszej szkółki piłkarskiej zapraszamy już teraz  na turniej piłkarski 
,który odbędzie się u nas 15 grudnia w hali przy ul. Limanowskiego o godz. 9. Wystąpią dwie nasze drużyny z roczn. 2002 i 2003 i młodsi. 
 
 Waldemar Pisarzewski

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany wtorek, 04 grudzień 2012 20:48