Pewna wygrana w Jezioranach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatniej kolejce rundy jesiennej w meczu rozegranym w Jezioranach piłkarze bartoszyckiej Victorii pewnie pokonali miejscowy MKS 4:0 (2:0).

Podopieczni Marka Rabczuka bez problemu uporali się z rywalem z Jezioran inkasując mu cztery gole. Bramkami w tym meczu podzielili się Hubert Lis i Przemysław Mazurek (do przerwy) oraz Kamil Szajda i Tomasz Osipowicz (w drugiej części gry).
Victoria Bartoszyce rundę jesienną zakończyła na pozycji lidera z dorobkiem 38 punktów i bilansem bramkowym 49-14.

MKS Jeziorany - Victoria Bartoszyce 0:4 (0:2)
Bramki: Lis (20), Mazurek (25), Szajda (67), Osipowicz (89);

VICTORIA: Jodko - Kadziewicz, Milczarek, Szajda, Łażewski (70' Małolepszy), Krzemiński, Pryszczepko (85' Kozera), Lis (80' Gajkowski), Pęcak (46' Wypniewski), Mazurek, Osipowicz;

To jeszcze nie koniec zmagań ligowych w tym roku, ponieważ 11 listopada zostanie rozegrana pierwsza kolejka rundy rewanżowej, w której nasz zespół pojedzie na mecz do Mikołajek z miejscowym Kłobukiem (godz. 13).

6 min. - Milczarek podaje do boku dla Osipowicza ten odegrał piłkę w pole karne do wbiegającego Krzemińskiego, ktory strzela tuż obok słupka;
9 min. - Mazurek dośrodkowuje w pole karne jednak przy próbie przyjęcia piłki Pęcak fauluje zawodnika gospodarzy;
10 min. - gospodarze wykonują rzut rożny lecz zmierzającego w światlo bramki "rogala" Jodko pewnie piąstkuje;
12 min. - Pęcak dogrywa piłkę do wychodzącego "sam na sam" Osipowicza ten jednak trafia w bramkarza;
18 min. - Krzemiński podaje w pole karne do Mazurka ten jednak zbyt lekko uderza piłkę, którą bramkarz łapie;
20 min. - dogranie Mazurka wykorzystuje Lis, który pewnym strzałem zdobywa prowadzenie dla naszej drużyny;
25 min. - po odegraniu Osipowicza "piętką" w pole karne do piłki dobiega Mazurek, który strzałem przy słupku pokonuje bramkarza Jezioran;
28 min. - głębokie dośrodkowanie Pryszczepki zamyka Lis jednak nie trafia czysto w piłkę;
33 min. - Krzemiński wywalczył rzut rożny, który wykonuje Osipowicz jednak bramkarz wyskakuje najwyżej i ściąga piłkę z głowy Kadziewiczowi;
36 min. - Mazurek po podaniu od Łażewskiego zagrywa w pole karne do Lisa jednak ten nie trafia w bramkę;
40 min. - po podaniu od Mazurka na bramkę uderza Osipowicz jednak bramkarz łapie futbolówkę;
46 min. - za Pęcaka na boisko wchodzi Wypniewski;
50 min. - dośrodkowania Osipowicza nie sięga Pryszczepko ale akcję zdołał zamknąć jeszcze Mazurek, który wycofał piłkę do aktywnego Szajdy ten dorzucił w pole karne jednak Pryszczepko nie zdążył wrócić ze spalonego co odgwizduje sędzia;
53 min. - strzał z dystansu Łażewskiego mija bramkę;
56 min. - podanie w pole karne dostaje Lis ale zbyt lekko uderzona piłka wpada w ręce bramkarza;
59 min. - zawodnik gospodarzy strzela z bliska na bramkę Jodki jednak zbyt lekko i nasz bramkarz bez problemu ją wyłapuje;
60 min. - prostopadłe podanie Krzemińskiego do wychodzącego Mazurka jednak bramkarz uprzedza naszego napastnika łapiąc piłkę;
61 min. - z wolnego na bramkę uderza Krzemiński bramkarz "wypluwa" piłkę a dobijający Wypniewski z niewygodnej sutyacji uderza ponad bramką;
63 min. - Pryszczepko zagrywa do boku do Mazurka ten podaje do Lisa lecz strzał przechodzi tuż obok słupka;
64 min. - Mazurek dośrodkowuje w pole karne wzdłuż linii bramkowej jednak Osipowicz nie sięgnął piłki;
66 min. - bardzo ładny strzał z dystansu Szajdy z trudem broni bramkarz;
67 min. - dośrodkowanie Krzemińskiego zamyka Szajda, który trafia główką w samo okienko bramki i podwyższa wynik tego spotkania;
70 min. - za Łażewskiego do gry wchodzi Małolepszy;
75 min. - groźnie wyglądający strzał na naszą bramkę jednak Jodko nie musiał interweniować, gdyż piłka przelatuje ponad bramką;
80 min. - za Lisa wchodzi Gajkowski;
85 min. - za Pryszczepkę wchodzi Kozera;
89 min. - Kozera podaje na skrzydło do Osipowicza ten próbując dośrodkować umieszcza piłkę w siatce, która wpada bramkarzowi "za kołnierz";
90 min. - strzał z linii pola karnego Krzemińskiego łapie bramkarz gospodarzy.

victoriabartoszyce.pl

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany niedziela, 04 listopad 2012 23:23