Wydrukuj tę stronę

Tragedia na kolejowcu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
We wtorek, 16 lipca doszło do tragicznego zdarzenia na moście kolejowym w Bartoszycach. Kilka minut po godzinie 11 do Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Bartoszycach wpłynęło zgłoszenie od Policji, w którym poinformowano, że w rzecze Łyna znajduje się osoba, która skoczyła z mostu do wody.
 
 Na miejsce niezwłocznie zadysponowano zastępy wraz z łodzią z bartoszyckiej jednostki. Po dojeździe jeden ze strażaków, zabezpieczony linką asekuracyjną, błyskawicznie wskoczył do wody i odnalazł poszkodowaną osobę, która od kilku minut znajdowała się pod wodą. Po wyciągnięciu osoby poszkodowanej na brzeg niezwłocznie przystąpiono do resuscytacji. Akcja ratunkowa podjęta na brzegu przez strażaków, a następnie kontynuowana z zespołem Pogotowia Ratunkowego przyniosła efekt w postaci przywrócenia tętna poszkodowanemu. Na miejsce zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował nastoletniego mieszkańca naszego miasta do szpitala w Olsztynie. 
 
/mł. kpt. Piotr Kowalski/

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany wtorek, 23 lipiec 2013 16:08