Bartoszyce: Alkohol mógł być przyczyna utonięcia 43 - latka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
43 – letni mieszkaniec gm. Bartoszyce utonął w stawie prawdopodobnie przez alkohol. Mężczyzna oddalił się od grupy, z którą wcześniej spożywał napoje wyskokowe. Chciał się ochłodzić. Znajomi zaniepokojeni jego dłużą nieobecnością wydobyli go z dna stawu. Pierwsza pomoc przedlekarska nie przywróciła mu czynności życiowych. Lekarz stwierdzi zgon. Przyczynę jego śmierci ma potwierdzi dzisiejsza sekcja zwłok. Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. To pierwsza ofiara nierozsądnego podejścia do kąpieli w tym sezonie w powiecie bartoszyckim. WOPRowcy i policjanci zalecają nie wchodzić do wody po alkoholu. 
Wczoraj około godz. 14.00 nieopodal Bartoszyc między ogródkami działkowymi, a miejscowością Dobrowa 43- latek spędzający czas wolny przy alkoholu ze znajomymi oddalił się od towarzystwa. Postanowił się ochłodzić w pobliskim stawie. Po jakimś czasie znajomi zaniepokojeni jego nieobecnością zaczęli go szukać. Kiedy okazało się, że nie ma go nigdzie w pobliżu weszli do wody i z dna stawu wydobyli swojego kolegę. Był nieprzytomny. Wezwali pogotowie i podjęli reanimacje, która jednak nie przywróciła mu życia. Lekarz stwierdził jego zgon. Na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone w miejscowym prosektorium. Policjanci przeprowadzili oględziny, wypytali osoby towarzyszące nieżyjącemu 43 – latkowi w spotkaniu i przesłuchali świadków. Dokładna przyczyna jego śmierci będzie znana po dzisiejszej sekcji zwłok. To pierwsza ofiara nierozsądnego podejścia do kąpieli w tym sezonie w powiecie bartoszyckim. Woprowcy i policjanci zalecają nie wchodzić do wody po alkoholu.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 czerwiec 2013 19:23