Bartoszyce: Przeprawa przez rzekę mogła go kosztować życie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
23 – letni mieszkaniec gm. Sępopol może zawdzięczać życie przechodniom, policjantowi i strażnikowi granicznemu. Ten pierwszy będąc na spacerze z dziewczyną zauważył topiącego się w rzece dwudziestoparolatka. Mężczyzna resztkami sił trzymał się gałęzi, próbując wydostać się z rwącej wody. Wezwani do pomocy funkcjonariusze przedarli się przez zakrzaczenia, położyli się na stromym, śliskim brzegu i wyciągnęli z wody poszkodowanego. Był zmęczony i wyziębiony. Przekazali go strażakom pożarnym, którzy łodzią przetransportowali go na drugi brzeg do karetki pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23 – latek przypadkiem wpadł do wody.   
 
23–letni mieszkaniec gm. Sępopol może zawdzięczać życie przechodniom, policjantowi i strażnikowi granicznemu. Ten pierwszy będąc na spacerze z dziewczyną zauważył topiącego się w rzece dwudziestoparolatka. Mężczyzna resztkami sił trzymał się gałęzi, próbując wydostać się z rwącej wody. Wezwani do pomocy funkcjonariusze przedarli się przez krzaki, położyli się na stromym, śliskim brzegu i wyciągnęli z wody poszkodowanego. Mężczyzna był zmęczony i wyziębiony. Policjant i strażnik graniczny wezwali na miejsce strażaków, którzy łodzią przetransportowali go na drugi brzeg do karetki pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23–latek przypadkiem wpadł do wody.
Mężczyzna prawdopodobnie nie przeżył by tej przeprawy gdyby nie szybka rekcja spacerującego brzegiem rzeki mieszkańca gm. Bartoszyce oraz interwencja policjanta i strażnika granicznego.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339