Bartoszyce: Kierowca bmw zginął na miejscu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Najbliższe godziny potwierdzą czy kierowca, który wczoraj spłonął w samochodzie to mieszkaniec Bartoszyc. Według świadków auto uderzyło z dużą prędkością w drzewo między Rodnowem a Wojtkowem gm. Bartoszyce. Auto natychmiast stanęło w płomieniach. Najprawdopodobniej prędkość mogła być przyczyną tego tragicznego wypadku. Policjanci wraz z prokuratorem i strażakami pożarnymi przez kilka godzin pracowali na miejscu. Ciało mężczyzny zostało przewiezione do prosektorium. Dzisiejsza sekcja zwłok ma wyjaśnić bezpośrednią przyczynę śmierci. Policjanci i prokurator ustalają okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 19.40 na drodze między miejscowościami Rodnowo a Wojtkowo gm. Bartoszyce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie mieszkaniec Bartoszyc siedzący za kierownicą osobowego BMW nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Uderzenie było tak silne, że auto stanęło w płomieniach. Będący wewnątrz kierowca spłonął wraz z częścią samochodu. Przez kilka godzin na miejscu pracowali policjanci wraz z prokuratorem i strażakami pożarnymi. Na podstawie dokumentów i przedmiotów znalezionych we wraku pojazdu można przypuszczać, że kierowcą był mieszkaniec Bartoszyc, jednak to zostanie dokładnie potwierdzone poprzez laboratoryjne ekspertyzy identyfikacyjne. Ciało mężczyzny na polecenie prokuratora zostało przewiezione do prosektorium. Pojazd trafił na parking strzeżony do dalszych badań. Dzisiejsza sekcja zwłok wyjaśni dokładną przyczynę jego śmierci. Teraz policjanci i prokurator badają dokładne okoliczności wypadku.
 
KPP Bartoszyce

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany wtorek, 14 maj 2013 21:43