Wydrukuj tę stronę

Bartoszyce: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Motocyklista trafił do szpitala

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Witosa i Warszawskiej w Bartoszycach. Na chwile obecną wiadomo, że 33 - letni motocyklista jechał drogą z pierwszeństwem, a 50 latka kierująca osobowym oplem wyjeżdżała z ulicy podporządkowanej chcąc włączyć się do ruchu na krajową 51. 33 – latek trafił do szpitala ze złamaną noga. Policjanci kierowali ruchem ale zorganizowali też zorganizowali objazd. Obecnie droga jest już całkowicie przejezdna. 

 
Do wypadku doszło około godziny 10.00 na skrzyżowaniu ulic i warszawskiej w Bartoszycach. Jak wstępnie ustalili policjanci 50 latka kierująca oplem vectrą wyjeżdżała z ulicy Witosa, podporządkowanej do ulicy Warszawskiej. 33 – letni motocyklistka poruszał się natomiast drogą z pierwszeństwem. Do zderzenia doszło centralnie na skrzyżowaniu. 33 – latek, prawdopodobnie ze złamaną nogą, został przewieziony przez załogę pogotowia do bartoszyckiego szpitala. Policjanci z ruchu drogowego przez około godzinę i dodatkowo zorganizowali objazd przez miejscowości Połęcze. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego oraz technik kryminalistyki przeprowadzili oględziny zabezpieczyli ślady i rozpytali świadków. Pojazdy trafiły na parking strzeżony. Okoliczność wypadku będą znane po zebraniu niezbędnego materiału dowodowego w tej sprawie.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339