Bartoszyce, Górowo Iławeckie: Ciężarowy DAF zderzył się czołowo z dwiema osobówkami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci wyjaśniają dlaczego kierowca ciężarowego DAFA zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się czołowo z osobowym volkswagenem i oplem omegą. Kierowcy osobówek przeżyli chwilę grozy kiedy nagle na ich pasie pojawiło się ciężarowe auto. Wypadek początkowo wyglądał bardzo groźnie. Na miejscu pracowali policjanci strażacy. Karetka pogotowia zabrała kierowców osobówek do bartoszyckiego szpitala. Badania wykazały, że doznali oni ogólnych potłuczeń nie zagrażających ich życiu. Kierowca ciężarówki odpowie teraz za spowodowanie zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.  

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 13.00 na drodze koło miejscowości Sarbiec gm. Górowo Iławeckie. Początkowo wyglądało to bardzo poważnie. Kierujący samochodem ciężarowym DAF jadący w kierunku miejscowości Kandyty na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas i zderzył się z jadącymi z naprzeciwka volkswagenem golfem i oplem omegą. Obaj kierowcy osobówek trafili do bartoszyckiego szpitala. Badania wykazały, że doznali ogólnych potłuczeń nie zagrażających ich życiu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Policjanci pracowali na miejscu ponad dwie godziny. Przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Pojazdy zostały zaholowane na parking strzeżony. Teraz kierowca ciężarówki odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Grozi mu grzywna do 5000 zł.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany niedziela, 03 marzec 2013 23:57