Ślubowanie nowych strażaków i podsumowanie roku 2012

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W poniedziałek 11 lutego, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach odbyła się narada roczna, podsumowująca działalność bartoszyckich strażaków w 2012 r. W trakcie tego corocznego spotkania odbyło się również ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy.

W uroczystym spotkaniu, oprócz pracowników komendy, wzięli udział również zaproszeni goście:
- Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP - st. bryg. Jan Słupski,
- poseł na Sejm - Miron Sycz,
- Starosta Bartoszycki - Wojciech Prokocki.
Sprawozdanie z działalności bartoszyckiej komendy przedstawili Komendant Powiatowy PSP w Bartoszycach mł. bryg. Andrzej Harhaj wraz z Zastępcą asp. sztab. Leonardem Boiwko. W obszernym wystąpieniu zaprezentowano m.in. działalność komendy w zakresie podejmowanych w 2012 r. działań ratowniczo-gaśniczych, omawiając przy tym największe akcje, które miały miejsce na terenie powiatu bartoszyckiego. Podczas narady omówiono także pozostałe zagadnienia związane z działalnością komendy oraz rozwojem ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu. Narada roczna zakończyła się wystąpieniami zaproszonych gości, którzy w słowach uznania podziękowali za pracę wykonaną przez bartoszyckich strażaków w ubiegłym roku.
 
W trakcie narady rocznej odbyło się również ślubowanie pięciu nowo przyjętych funkcjonariuszy. Strażacy Piotr Cierpicki, Kamil Jabłoński, Piotr Kłosowski,Tymoteusz Tomasik i Kamil Złonkiewicz, w obecności przełożonych, najbliższej rodziny oraz pozostałych przybyłych osób złożyli uroczyste ślubowanie. Ślubowanie strażaków przyjął Komendant Powiatowy PSP w Bartoszycach - mł. bryg. Andrzej Harhaj, który powitał nowych funkcjonariuszy w szeregach Państwowej Straży Pożarnej.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany niedziela, 17 luty 2013 21:01