Wydrukuj tę stronę

Bartoszyce: 2,5 promila alkoholu za kierownicą

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Brakiem odpowiedzialności wykazał się 23 letni kierowca audi. Mając 2,5 promila alkoholu w organizmie wsiadł za kierownice samochodu. Dodał gazu i ruszył drogą przez miejscowość Romankowo koło Sepopola. Chwile później stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w drzewo, wjechał do rowu i dachując zatrzymał się na polu. Swoją podróż zakończył w szpitalu. Policjanci przeprowadzili czynności, które w dalszym etapie będą skutkowały zarzutami dla Cezarego Cz. Grozi mu kara do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy.
Przyczyną wczorajszego zdarzenia drogowego był alkohol. Około godziny 10.50 w miejscowości Romankowo gm. Sępopol   23 letni Cezary Cz. Kierujący pojazdem audi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożne drzewo po czym wjechał do rowu i dachując zatrzymał się na polu. Mężćyzna z urazem głowy trafił do bartoszyckiego szpitala. Badanie policyjnym alkotestem wykazało, że kierowca miał aż 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zabezpieczyli dowody i wykonali czynności które pozwolą na przedstawienia zarzutów 23 latkowi. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym Grozi mu kara do 2 lat więzienia.. Na długie lata pożegna się też z prawem jazdy.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339