Łupami z włamania cieszyli się tylko godzinę

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Górowscy policjanci w niespełna godzinę po zdarzeniu ustalili podejrzanych o włamanie do sklepu. W mieszkaniach 37-letniej Agnieszki S. i 30-letniego Pawła L. funkcjonariusze zabezpieczyli artykuły pochodzące z kradzieży.

Tuż po północy górowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do sklepu spożywczego. Sprawcy sforsowali szybę wystawową oraz rolety zabezpieczające okno. Ze sklepu skradziono różnego rodzaju artykuły. Poszkodowany straty oszacował na około 2000 złotych. 
 
Niespełna godzinę po włamaniu kryminalni ustalili osoby mogące mieć związek z tym zdarzeniem. O tej samej porze dwa zespoły policjantów zapukały do drzwi dwóch mieszkań. W obu policjanci, w trakcie przeszukania, znaleźli artykuły pochodzące z kradzieży.
 
Z ustaleń policjantów wynika, że tej samej nocy 37-letnia Agnieszka S. i jej o siedem lat młodszy „wspólnik” usiłowali pokonać zabezpieczenia jeszcze jednego sklepu. Oboje trafili do policyjnego aresztu. 
 
Paweł L. był już karany za kradzież i włamanie. 30-latkowi, który podczas popełnienia przestępstwa przebywał na zwolnieniu warunkowym w odbywania kary pozbawienia wolności, grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności. Z kolei jego starszej koleżance, która nie miała dotychczas konfliktu z prawem, grozi kara 10 lat więzienia.
 
KWP Olsztyn

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany piątek, 16 listopad 2012 16:52