Konkurs fotograficzny – Krajobraz Warmii i Mazur

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich ogłasza IX edycję konkursu fotograficznego pt. „Krajobraz Warmii i Mazur”. Patronat nad konkursem objęli: „Gazeta Olsztyńska” oraz Miesięcznik „FOTO”. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenie gmin członkowskich Związku. Jego celem jest rozbudzenie zainteresowań młodzieży dziedzictwem przyrodniczym Warmii i Mazur, pogłębienie znajomości walorów krajobrazowych oraz rozwijanie więzi z własnym regionem i jego pięknem.
Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem — 187 uczniów przysłało ponad 490 zdjęć, na których utrwalono piękno krajobrazu naszego województwa. W ramach konkursu została przygotowana wystawa zaprezentowana podczas uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia nagród. Ponadto, najlepsze zdjęcia zostały umieszczone na główce kalendarza ZGWM na rok 2013.
 
Na zwycięzców tegorocznej edycji czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Związek Gmin Warmińsko — Mazurskich. Zgodnie z regulaminem karty zgłoszeń wraz ze zdjęciami należy przesłać do biura Związku do 20 maja br.

Poniżej regulamin oraz karta zgłoszenia.Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich ogłasza IX edycję konkursu fotograficznego pt. „Krajobraz Warmii i Mazur”. Patronat nad konkursem objęli: „Gazeta Olsztyńska” oraz Miesięcznik „FOTO”. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenie gmin członkowskich Związku. Jego celem jest rozbudzenie zainteresowań młodzieży dziedzictwem przyrodniczym Warmii i Mazur, pogłębienie znajomości walorów krajobrazowych oraz rozwijanie więzi z własnym regionem i jego pięknem. Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem — 187 uczniów przysłało ponad 490 zdjęć, na których utrwalono piękno krajobrazu naszego województwa. W ramach konkursu została przygotowana wystawa zaprezentowana podczas uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia nagród. Ponadto, najlepsze zdjęcia zostały umieszczone na główce kalendarza ZGWM na rok 2013. Na zwycięzców tegorocznej edycji czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Związek Gmin Warmińsko — Mazurskich. Zgodnie z regulaminem karty zgłoszeń wraz ze zdjęciami należy przesłać do biura Związku do 20 maja br. Poniżej regulamin oraz karta zgłoszenia.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany sobota, 16 marzec 2013 11:10